fbpx

Zmień umiejętności językowe i pasję w biznes online

Monetyzacja języka, wiadomości z branży i cold news wprost na Twój e-mail.
Przykład maila

Informacje językowe

Dlaczego szkoła nie nauczy Cię języka obcego? Krótka historia angielskiego? Jak działają programy CAT? To tylko niektóre artykuły z poprzednich maili.

Wiadomości z branży

Co w branży piszczy, świszczy i na co zwrócić uwagę. Nie musisz niczego szukać. Wybiorę za ciebie tylko te najważniejsze i najciekawsze. Nie przegapisz żadnego szkolenia czy informacji.

Językowe Cold News

Mój newsletter to nie tylko jakiś tam zbiór, ale i konkretne źródło wiedzy. W każdym mailu będę analizował najważniejsze informacje związane z językiem.

Dostęp do społeczności Akademii

Masz pytania, chcesz poznać osoby o tych samych zainteresowaniach albo zwyczajnie porozmawiać o języku? Nie ma sprawy, tutaj znajdziesz swoje miejsce.

Narzędzia, archiwum i baza wiedzy

Otagowana, stale aktualizowana lista narzędzi, z mnóstwem przydatnych informacji. Archiwum poprzednich maili. Dodatkowe materiały.

Newsletter Dashboard

Będę trzymać poziom

Jestem perfekcjonistą i wolę nie spać w nocy albo nie wysłać niczego, niż wypuścić w świat niedopracowany mail. Ten newsletter jest po prostu dobry.

Potrzebujesz przerwy?

Zazwyczaj piszę raz na dwa tygodnie. Jeśli uznasz, że moje maile Ci się znudziły, to możesz po prostu się wypisać – bez żadnych sztuczek i utrudnień.

AUTOR

Piotr Obiegły

Od 5 lat pracuję jako niezależny tłumacz. Współpracowałem m.in. z Visa, Samsung i Crypto.com.

Poza tym doradzam kilku znajomym tłumaczom. Specjalizuję się w tłumaczeniach tekstów sprzedażowych. Ale przede wszystkim mam ciekawy newsletter.

Czujesz, że to coś dla ciebie?

Zapisz się już teraz

Póki newsletter jeszcze jest za darmo 🔥